Právní servis

Vlastní rozvodové řízení se dělí na čtyři části:

  1. Řízení o nezletilých dětech: komu budou děti svěřeny do výchovy, jak vysoké bude výživné, jak se bude moci druhý z rodičů s dítětem stýkat, atd.
  2. Vlastní rozvod manželství: tedy v tomto samostatném soudním řízení je rozsudkem rozhodnuto o rozvodu manželství.
  3. Vypořádání společného majetku a práva bydlení: Manžel mohou, ještě před vlastním rozvodem manželství, ale i do 3 let po jeho rozvodu uzavřít dohodu, kde bude určeno, který majetek společně nabytí bude patřit po rozvodu kterému manželovi a komu vznikne právu kterou nemovitosti užívat. Pokud se na tomto manželé nedohodnu, rozhoduje ve věci opět soud.
  4. Výživné na (bývalou) manželku/ (bývalého) manžela: Pokud v důsledku rozvratu manželství klesne životní úroveň jednoho z manželů, má vůči druhému, za určitých okolností právo na stanovení vyživovací povinnosti. I tomto v případě potřeby rozhoduje soud. Za pomoci spolupracujících advokátních a notářských kanceláří vám zajistíme kompletní právní servis a to ať se již dohodnete nebo půjde o soudní řízení sporné.

Pomoc s nemovitostí

Pokud se rozhodnete, že potřebujete svoji stávající nemovitost prodat, chcete koupit novou, potřebujete krátkodobý či dlouhodobý pronájem, pomůžeme vám takovou nemovitost zajistit. Pomůžeme vám v jednání s bankou ohledně zesplatnění stávající hypotéky či zajištění nové, stejně jako zajistíme právní servis, znalecký posudek či dobrozdání, daňová přiznání, stěhování, atd.

 

Manželský poradce

Máte za to, že by bylo možné udělat něco pro obnovu manželského svazku? Můžeme vám doporučit manželského poradce, kde se za pomoci školeného odborníka můžete pokusit své problémy vyřešit. Pokud již víte, že se vám manželství nepodaří zachránit, a nemůžete se dohodnout, můžete se pomoci mediátora zkusit odstranit problémy a najít body k dohodě.

Hlídání dětí

Již nefungujete jako pár, máte malé děti a potřebujete si obstarat svoje záležitosti. Zajistíme dlouhodobé hlídání dětí nebo i jen hlídání na večer.

Advokátní úschovy

Úschova peněz, úschova listin. Jedná se o specializovaný institut listin a finančních prostředků, které jsou na zvláštních samostatných účtech advokáta a v bezpečnostní schránce.

Přestupkové právo

Poskytujeme právní zastoupení v řízení o přestupcích. Jedná se o zastupování v přestupkovém řízení v případě např. napadení.

Rozvodový právník Praha

Naše kancelář Rozvodový právník Praha je ráda s našimi klienty ve spojení, a proto nás prosím sledujte a buďte první, kdo obdrží nejnovější zprávy o novinkách a speciálních nabídkách. Rozvodový právník Praha je tu pro Vás.

rozvodový právník Praha

Kontakt

Rozvodový právník Praha

telefon: +420 602 205 540
email: info@rozvodovakancelar.cz
adresa: Národní 21, 110 00 Praha 1